Bicicleta

Oprogramowanie: Yggdrasil Gaming
92
Real play

Informacje o gnieździe

RTP
96.3%
Linie wypłaty
25
Liczba bębnów
5
Zakład min
0.10
Zakład max
nie ma
Runda bonusowa
4

Twórcy slotów online często wypuszczają automaty do gry w czasie świąt lub ważnych wydarzeń. Takim wydarzeniem były Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016.

Symbole

Symbolami o wysokiej wartości są czterej piłkarze z różnych drużyn, różniący się kolorem swoich strojów — czerwonym, zielonym, żółtym i białym. Niższe wartości to cztery symbole kart do gry, które wyglądają jak piłki futbolowe. Specjalne symbole to wild (napis), scatter (piłka nożna) i puchar.

W slocie Bicicleta istnieją dwa sposoby na aktywację rundy darmowych obrotów.

Pierwszym sposobem, w jaki runda darmowych obrotów może zostać aktywowana jest symbol scatter (piłka nożna). Pojawiają się one, gdy trzy lub więcej symboli scatter pojawi się w dowolnym miejscu na ekranie gry, a liczba darmowych obrotów zależy od tego, ile symboli scatter aktywowało tę funkcję:

Drugi sposób, w jaki można aktywować darmowe spiny, związany jest z symbolem pucharu. Jeśli na piątym bębnie pojawi się srebrny puchar, otrzymasz od ośmiu do dwunastu darmowych obrotów.

Dodatkowe funkcje będą dostępne podczas darmowych obrotów:

Sticky Wild — każdy gracz może zamienić się w Wild i pozostać na swoim miejscu do końca rundy.

Wild Reel — aktywowany przez symbol w postaci filiżanki. Kołowrotek, na którym się pojawi, stanie się w pełni jokerem do końca rundy.

Related Articles

98
RTP96.65%
Linie wypłaty16807
Liczba bębnów5
94
RTP96.97%
Linie wypłaty30
Liczba bębnów5
94
RTP96.50%
Linie wypłaty117649
Liczba bębnów6
90
RTP96.75%
Linie wypłaty1
Liczba bębnów3