Big Cat King Megaways

Oprogramowanie: Blueprint Gaming
94
Real play

Informacje o gnieździe

RTP
96.50%
Linie wypłaty
117649
Liczba bębnów
6
Zakład min
0.10
Zakład max
10
Runda bonusowa
6

Blueprint Gaming ma wypróbowaną i przetestowaną formułę dla swoich slotów Megaways i znajdziesz mnóstwo typowych elementów w Big Cat King Megaways. Zobaczysz kaskadowe bębny, tajemnicze symbole transformacji i darmowe spiny z rozszerzającymi się multiplikatorami.

Symbole

Gdy utworzysz zwycięską kombinację, symbole, które odniosły sukces, są usuwane, a na ich miejsce pojawiają się nowe. Wypłata jest rozpatrywana z nowymi symbolami na miejscu. Jeśli w ten sposób powstanie nowy zwycięzca, następuje nowa kaskada.

Symbole z zielonymi liśćmi to symbol tajemnicy. Wszystkie przykłady tego symbolu, które pojawią się na tym samym zakręcie, przekształcają się w ten sam standardowy symbol. Nowa wypłata jest rozpatrywana przy użyciu zmienionych symboli na swoich pozycjach.

Symbol diamentu jest bonusowym scatterem. Wyląduj 4 z nich w dowolnym miejscu podczas tego samego obrotu, a uruchomisz funkcję darmowych obrotów. Z 12 darmowymi obrotami przyznawanymi za 4 scattery, dodatkowe 5 darmowych obrotów jest przyznawanych za każdy dodatkowy scatter na tym obrocie. Jeśli uruchomisz tę funkcję za 6 scatterów, będziesz miał do dyspozycji 22 darmowe obroty.

Możesz spróbować i zagrać na swojej drodze do jeszcze większej liczby darmowych spinów, uruchamiając funkcję Spin-Creaser Wheel. Skorzystanie z tej opcji jest płatne. Wyląduj w jednej z zielonych stref koła, a wygrasz liczbę darmowych obrotów w tym segmencie. Możesz tu wygrać do 50 darmowych obrotów.

Akcja w rundzie darmowych obrotów rozpoczyna się od standardowego 1x. Za każdym razem, gdy trafisz wygraną kaskadową, uruchamia się funkcja Unlimited Win Multiplier, a mnożnik wzrasta o 1. Mnożnik nie resetuje się po bez wygranej kaskadowej i może wzrastać w nieskończoność.

Wreszcie, wylądowanie 3 lub 4 scatterów w trakcie trwania tej funkcji da ci odpowiednio 5 lub 10 dodatkowych darmowych obrotów. Pojawiając się tylko w górnym rzędzie, możesz wygrać nieograniczoną liczbę dodatkowych darmowych obrotów.

Gracze na niektórych terytoriach będą mieli możliwość wykupienia darmowych obrotów, jeśli sobie tego życzą.

Kliknij na przycisk Roaring Free Spins Bet, gdzie możesz wybrać opcję zakupu 5, 8, 10 lub 12 darmowych spinów za odpowiednio 25, 50, 75 lub 100 x stawka.

Related Articles

94
RTP96.97%
Linie wypłaty30
Liczba bębnów5
90
RTP96.75%
Linie wypłaty1
Liczba bębnów3
78
RTP94.13%
Linie wypłaty20
Liczba bębnów5
92
RTP96.3%
Linie wypłaty25
Liczba bębnów5