Aurum Signature Studios dołącza do Independent Studios Network firmy Microgaming

Aurum Signature Studios dołącza do Independent Studios Network firmy Microgaming

Firma Microgaming, dostawca treści do kasyn online, ogłosiła w tym tygodniu, że powitała Aurum Signature Studios w stale rosnącej sieci niezależnych twórców gier.

Studio ma stać się pierwszym wyspecjalizowanym dostawcą niestandardowych automatów online Microgaming i tworzyć projekty gier i motywy wyłącznie dla partnerów-operatorów Microgaming.

Z siedzibą w RPA, Aurum Signature Studios to szybko rozwijający się producent gier, za którym stoi tętniący życiem zespół doświadczonych artystów, programistów i specjalistów ds. Zapewnienia jakości. Specjalizuje się w tworzeniu automatów do gier online dla branży iGaming. Jej portfolio obejmuje już ponad 20 niestandardowych tytułów gier, które zostały stworzone dla operatorów na rynkach całego świata.

Microgaming przedstawia zróżnicowany listopadowy skład nowych gier

Jako część sieci niezależnych studiów Microgaming, Aurum nie tylko opracuje produkty na zamówienie dla dostawcy i jego platformy gier, ale także dostarczy Microgaming ekskluzywną gamę automatów online do dystrybucji w całej sieci w całej bazie klientów.

Micorgaming od dawna współpracuje z wieloma niezależnymi studiami iGaming, ponieważ zawsze stara się wprowadzać świeże talenty, pomysły i produkty na swoją platformę, zapewniając tym samym, że jego sieć jest w czołówce, jeśli chodzi o innowacje i różnorodność treści online przemysł kasynowy.

Mocny dodatek do sieci

Komentując współpracę z Aurum Signature Studios, dyrektor generalny Microgaming, John Coleman, powiedział, że ich strategia studia zakłada ścisłą współpracę firmy z różnymi niezależnymi twórcami gier, aby zapewnić, że jej zawartość „pozostaje zróżnicowana i innowacyjna” Vulkan Vegas.

Pan Coleman powiedział następnie, że Aurum Signature Studios stanowi silny dodatek do ich sieci niezależnych twórców gier i pomoże im sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na spersonalizowane treści kasyn online.

Madelein Özok, dyrektor Aurum Signature Studios, powiedziała, że są podekscytowani i zaszczyceni współpracą z Microgaming oraz że „sama skala” tej ostatniej firmy oznacza, że ich gry będą miały większy zasięg za pośrednictwem operatorów pierwszego poziomu niż jakikolwiek inny partner. zaoferowali.

Pani Özok dodała, że ich misja polega na tworzeniu „ekscytujących, innowacyjnych gier” i że wiedzieli, że są na dobrej drodze, gdy Microgaming zdecydował się uruchomić Aurum Signature Studios wyłącznie jako producent gier na zamówienie.

Jednym z tytułów na zamówienie, które zostały stworzone przez Aurum Signature Studios i będą oferowane wyłącznie przez Microgaming, jest A Tale of Elves, świąteczny automat do gry online, który oferuje 243 winways. Gra jest pełna symboli wild i darmowych spinów i jest już dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy agregacji gier Microgaming dla operatorów gier hazardowych online obsługujących graczy z różnych rynków, aby mogli dodać do swoich lobby gier.