BF Games przedstawia ofertę na dostawę Videoslots Games

BF Games przedstawia ofertę na dostawę Videoslots Games

Producent gier kasynowych BF Games uruchomił swoją bibliotekę gier z Videoslots w najnowszym ruchu, który znacznie wzmacnia ofertę operatora.

Niedawno podpisana umowa na dostawę treści między BF Games i Videoslots spowodowała, że dostawca zintegrował swoje najlepsze tytuły, takie jak Stunning Hot, Crystal Mania i Book of Games, a także inne popularne gry z operatorem gier hazardowych online.

Videoslots może pochwalić się jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych lobby automatów do gier w branży, w którym znajduje się kilka tysięcy tytułów gier od setek najlepszych dostawców. Integracja treści BF Games z Videoslots została przeprowadzona za pośrednictwem Relax Gaming.

Gracze Videoslots mogą również uzyskać dostęp do serii automatów BF Games Remastered, która zawiera odnowione i ulepszone wersje niektórych najpopularniejszych automatów online studia.

To najnowsza umowa na dostawę automatów do gry ogłoszona przez Videoslots w ostatnich tygodniach. Główny operator iGaming ogłosił na początku tego miesiąca, że wkrótce doda do swojej oferty gry rozwijającego się studia Arcadem.

Zgodnie z warunkami tej wcześniejszej umowy, Videoslots po raz pierwszy uruchomi automat Arcadem Evil Elf: The Night Before Christmas i wypuści więcej gier stworzonych przez studio w pierwszych dniach 2021 roku.

Świetny dodatek

Komentując ich powiązanie z BF Games, szef działu reklamowego Videoslots William Ahlberg powiedział, że studio konsekwentnie produkuje dobre gry, a różnorodność jego biblioteki będzie doskonałym uzupełnieniem istniejącego portfolio gier operatora automatów Vulkan Vegas.

Pan Ahlberg powiedział dalej, że wszyscy oni również nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jakie nowe tytuły BF Games wyda w nowym roku, gdy chcą poszerzyć swoją ofertę dla graczy.

Claudia Melcaru, dyrektor ds. Rozwoju biznesowego BF Games, powiedziała, że ich nowy partner, Videoslots, „słusznie zyskał reputację kasyna oferującego automaty do gier ”dzięki niezrównanemu katalogowi.

Pani Melcaru dodała, że to wspaniałe uczucie, że jako studio zajęli teraz swoje miejsce wśród innych wspaniałych treści, które Videoslots oferuje w swoim lobby, i że są podekscytowani możliwością zaprezentowania swoich tytułów „wymagającym klientom Videoslots”. 

To był wielki rok dla BF Games, ponieważ studio udało się rozszerzyć swoją obecność na istniejących, a także na kilku nowych rynkach. W sierpniu firma ogłosiła partnerstwo z francuską grupą hazardową Betclic, która zapewniła jej dostęp do portugalskiego rynku iGaming.

W sierpniu ponownie BF Games świętowało swój debiut na Łotwie dzięki powiązaniu z głównym lokalnym operatorem Klondaika. W ciągu ostatnich kilku miesięcy firma BF Games mogła również zadebiutować na Litwie iw Rumunii oraz umocnić swoją obecność w Gruzji poprzez partnerstwo z głównymi graczami na tych rynkach.