Booongo wzmacnia szwedzki ślad dzięki integracji Videoslots

Booongo wzmacnia szwedzki ślad dzięki integracji Videoslots

Producent automatów online Booongo uruchomił całą kolekcję gier z istniejącym klientem Videoslots w Szwecji, aby rozszerzyć współpracę z operatorem i wzmocnić swoją pozycję na szwedzkim rynku.

Booongo i Videoslots, wiodący operator iGaming, po raz pierwszy połączyły siły w 2019 roku. Najnowsze posunięcie jeszcze bardziej wzmocni ofertę popularnego kasyna online w lukratywnej szwedzkiej przestrzeni iGaming, gdzie już teraz oferuje obszerną bibliotekę gier wiodących dostawców z branży.

Gama automatów Booongo Hold and Win, w tym najnowsze wydania Tiger Stone, Scarab Temple i Sun of Egypt 2, a także niektóre z zawsze popularnych tytułów dostawcy, Aztec Sun i Dragon Pearls, zostaną wkrótce udostępnione szwedzkim graczom Videoslots w ramach rozszerzonej umowy pomiędzy firmą B2B i B2C.

Ponadto Booongo zapewni swojemu partnerowi dostęp do pełnego zestawu narzędzi angażujących graczy, które, jak udowodniono, zwiększają retencję graczy dzięki szerokiej gamie funkcji, takich jak turnieje gotówkowe i tabele wyników.

Szwecja jest szczególnie ważnym rynkiem dla Booongo, ponieważ firma stale rozszerza swoją obecność w regulowanej Europie . Firma dokłada również wszelkich starań, aby zwiększyć swoją obecność w Azji i Ameryce Łacińskiej.

Dalszy rozwój Szwecji

O partnerstwie z Videoslots w Szwecji i spodziewanych korzyściach, dyrektor handlowy Booongo Sebastian Damian powiedział, że ich partner będący operatorem ma imponujący zasięg na ważnym szwedzkim rynku i że jest zachwycony, że po raz kolejny nawiązał z nim współpracę, aby zapewnić wyrównanie treści. więcej graczy w całej Szwecji Vulkan Vegas.

William Ahlberg, Head of Commercials w Videoslots, dodał, że doskonale zdają sobie sprawę z jakości gier Booongo i bez wahania zdecydowali się udostępnić zawartość dostawcy swoim szwedzkim graczom.

Pan Ahlberg powiedział dalej, że chcą stale zwiększać swoją bazę graczy na tym rynku i mają „wielką nadzieję”, że dodanie automatów Booongo przyciągnie uwagę jeszcze szerszej publiczności.

Rozszerzone partnerstwo Videoslots jest najnowszą umową dotyczącą treści ogłoszoną przez operatora w ostatnich tygodniach, która zamierza rozszerzyć już imponujące portfolio automatów do gier, które obejmuje obecnie prawie 5000 tytułów . Jak poinformował Casino News Daily w poniedziałek, Videoslots udostępnił zawartość szybko rozwijającego się studia DreamTech Gaming, aby dodać więcej treści do swojego lobby gier.

Wcześniej w tym miesiącu operator ogłosił podobną umowę z BF Games i obiecującym studiem Arcadem . W ramach partnerstwa z BF Games, Videoslots wprowadziło na rynek szereg innowacyjnych tytułów tego dostawcy, a umowa z Arcadem przewiduje dodanie treści od niedawno utworzonego dewelopera gier, który będzie wydawał nowe gry w nadchodzących tygodniach i miesiącach.