Kaizen Gaming podpisuje umowę z Playson

Kaizen Gaming podpisuje umowę z Playson

Kaizen Gaming ogłosił, że rozszerzy swoje portfolio kasyn, podpisując kontrakt z Payson. W ramach umowy wiodąca grecka firma zajmująca się technologią gier zwiększy swoją ofertę wysokiej jakości wciągającej zawartości iGaming.

Otrzyma dostęp do pakietu Playson wypełnionego popularnymi tytułami, takimi jak Legend of Cleopatra: Megaways, Zeus: Thunder Reels i Buffalo Power: Hold and Win.

Partnerstwo przyniesie ogromne korzyści Playson, ponieważ twórcy gier na automatach zobaczą premiery gier kasynowych na ponad 17 regulowanych rynkach, zaczynając od marki Kaizen Gaming w Grecji i kontynuując na Cyprze, Rumunii, Niemczech, Portugalii i Brazylii.

Menedżer kasyna RNG w Kaizer Gaming Dimokratis Paradimos wyraził swoje podekscytowanie z powodu partnerstwa, ponieważ zapewni unikalne i bezpieczne wrażenia graczom. Dzięki temu jest przekonany, że wspólne przedsięwzięcie zostanie przyjęte z zadowoleniem przez klientów obu marek.

Dodał, że obie firmy dążą do zaspokojenia wszystkich potrzeb graczy, zapewniając im jednocześnie przyjemne wrażenia.

Christos Zoulianitis, starszy menedżer ds. Klientów w Playson, również wyraził swoje podekscytowanie z powodu możliwości współpracy z wiodącym greckim operatorem.

Transakcja jest częścią planu Playson polegającego na wzmocnieniu pozycji na rynkach Ameryki Łacińskiej i Europy, oferując jednocześnie szeroką gamę wysokiej jakości nowych tytułów, a także klasycznych hitów.

Ekspansja europejska

Playson podjął kroki w celu zwiększenia swojej obecności w Europie w zeszłym roku, podpisując umowę z Novibet. W ramach tej umowy Novibet zintegrował szereg najpopularniejszych automatów online Playson, w tym ulubione przez graczy , takie jak Pearl Beauty: Hold and Win, Diamond Wins: Hold and Win , a także najnowszą wersję dostawcy, Solar King Vulkan Vegas.

Zgodnie z umową, operator zyskał również dostęp do integracji wolna pakietu Playson za rozwiązań zaręczynowe, które już okazały się skuteczne w pozyskiwaniu graczy oraz zwiększenie retencji gracza.

W sierpniu 2020 roku Playson podpisał kolejne ważne partnerstwo, tym razem z włoskim operatorem hazardowym Snaitech , który jest jedną z największych firm hazardowych w kraju.

W ramach umowy dostawy Playson rozszerzył swój włoski zasięg. W międzyczasie Snaitech uzyskał dostęp do pełnego zestawu automatów online dostawcy treści i udostępnił je zarówno swoim graczom stacjonarnym, jak i mobilnym.

Włoska marka jest teraz w stanie zaoferować najlepsze tytuły Playson , takie jak Solar Queen, Solar Temple i Pearl Beauty: Hold and Win, a także niezwykle popularną serię Timeless Fruit Slots i portfolio Funky Fruits .