Mr Vegas ogłasza debiut na szwedzkim rynku

Mr Vegas ogłasza debiut na szwedzkim rynku

Mr Vegas, znany również jako jedna z najgorętszych nowych marek iGaming, ogłosił swój debiut na szwedzkim rynku po uzyskaniu bardzo ważnej licencji Spelinspektionen.

Mr Vegas planuje wyróżnić się na rynku skandynawskim, będąc zawsze innowacyjnym, przyjmując podejście ukierunkowane na urządzenia mobilne i wprowadzając wiele ekscytujących funkcji przyjaznych graczom.

Dyrektor generalny kasyna, Alexander Stevendahl, spędził pięć lat na poszukiwaniu charakterystycznego adresu URL kasyna i wyraził swoje podekscytowanie z powodu niedawno otrzymanej licencji. Jest przekonany, że jego marka będzie wielkim hitem w Szwecji.

Dodał: „To także bardzo charakterystyczne imię. Jestem przekonany, że w 2021 roku stanie się ulubionym kasynem Szwedów ″.

W międzyczasie Ali Atam, CMO, powiedział, że Mr Vegas z pewnością ma dużą konkurencję na szwedzkim rynku, ale jednocześnie gracze zawsze będą szukać czegoś nowego i świeżego, a marka musi nadążyć. Jest pewien, że to, co przygotował dla nich pan Vegas, to coś, co im się spodoba.

Dodał: „Nie możemy się doczekać uruchomienia strony w Szwecji i zobaczenia, co o niej myślą ludzie!”

Licencja została przyznana na początku miesiąca, dzięki czemu Mr Vegas jest setnym operatorem, któremu przyznano szwedzką licencję na gry online, odkąd kraj ten uruchomił regulowany rynek w 2019 roku.

Zgodnie z przepisami licencyjnymi adresy URL mrvegas.com i mrvegas.se mogą obsługiwać szwedzkich graczy do 31 stycznia 2026 r.

Młoda i innowacyjna marka

Młoda marka wystartowała w zeszłym roku, a wkrótce potem otrzymała jedną z najważniejszych w Europie licencji od Malta Gaming Authority, zabezpieczając jej pozycję na rynku europejskim Vulkan Vegas.

Portfolio Mr Vegas obejmuje ponad 1000 gier od niektórych z najbardziej znanych na świecie dostawców oprogramowania iGaming. Treści Mr Vegas obejmują kasyno na żywo, automaty do gier, automaty wideo, pokera wideo, a także klasyczne gry stołowe, takie jak ruletka, blackjack i bakarat. Aby zapewnić pełne wrażenia z gry, marka oferuje różnorodne funkcje.

W zeszłym roku młoda marka zapewniła partnerstwo z bułgarskim producentem automatów online EGT Interactive , co przedłużyło jej dotychczasową umowę z siostrzaną marką Videoslots.

W ramach umowy między obiema markami EGT zgadza się dostarczać swoje portfolio gier młodemu kasynu online.

Partnerstwo pomiędzy EGT Interactive i Videoslots daje nowemu kasynu operatora dostęp do całej biblioteki gier twórcy treści iGaming. Gracze mogą znaleźć niektóre z najpopularniejszych tytułów EGT Interactive dostępnych w Mr Vegas, w tym PinUp Queens, Emperor's Palace i 40 Burning Hot.