Pragmatic Play podpisuje umowę z Solbet

Pragmatic Play podpisuje umowę z Solbet

Najnowsza umowa Pragmatic Play przyczyni się do dalszego rozwoju firmy w Ameryce Łacińskiej. Podpisując umowę z Solbet, wiodący dostawca treści do gier ustanowi swoją obecność w Peru.

W ramach umowy klienci Solbet uzyskają dostęp do niektórych ulubionych, wielokrotnie nagradzanych gier na automatach, w tym Wolf Gold, najnowszego przeboju Voodoo Magic, a także wysoko cenionej serii John Hunter.

Solbet jest operatorem należącym do Dream Group. Firma jest obecna w kasynach naziemnych w krajach Ameryki Łacińskiej, w tym w Panamie, Kolumbii, Peru, Argentynie i Chile. W Peru firma działa nawet na rynku zakładów online.

Niedawne partnerstwo zapewni Solbet pełną ofertę kasyna na żywo i sportów wirtualnych Pragmatic Play poprzez integrację jednego API dostawcy.

Ekspansja Pragmatic Play w Ameryce Łacińskiej

Pragmatic Play doświadczył znaczącej ekspansji Ameryki Łacińskiej, odkąd uruchomiła swoje kontynentalne centrum w 2020 roku.

Solbet to tylko jeden z operatorów Ameryki Łacińskiej, który korzysta z oferty wielu produktów dostawcy. Pozostałe to Cryptobet, Zamba i Bplay.

Bplay stało się częścią najnowszej umowy Pragmatic Play , która rozszerzy jego obecność w Ameryce Łacińskiej. Ponieważ dostawca treści ma już wpływ na rynek iGaming w Paragwaju i prowincji Santa Fe w Argentynie, umowa z argentyńską firmą BOLDT, która została podpisana na początku tego miesiąca, jeszcze bardziej rozszerzy obecność Pragmatic Play na kontynencie.

Odnosząc się do umowy z Solbet, wiceprezesem Pragmatic Play na Amerykę Łacińską, Victor Arias, powiedział: „Jesteśmy zadowoleni z nawiązania współpracy z Solbet i kontynuowania serii imponujących transakcji handlowych w Peru” Vulkan Vegas.

Wyraził swoje podekscytowanie z powodu możliwości nawiązania tak długiego i satysfakcjonującego partnerstwa w ramach głośnej umowy na bardzo interesującym i ekscytującym terytorium.

W międzyczasie Juan Pablo Uribe, dyrektor generalny Solbet, powiedział: „Pragmatic Play ma doskonałą reputację jako wiodący dostawca gier i cieszymy się, że możemy włączyć do naszej oferty wiele branż.

Dodał: „Dzięki płynnemu procesowi integracji i możliwości rozszerzenia naszej umowy o jeszcze więcej produktów, nie możemy się doczekać, kiedy ta umowa nas zabierze”.

Pragmatic Play to wysoce kreatywna firma, która każdego miesiąca produkuje pięć nowych tytułów automatów. Miał ekscytujący początek roku, ponieważ w pierwszych dniach 2021 roku uruchomiono nową funkcję powtórek.

Pragmatic Replay jest częścią planu firmy, który ma na celu zwiększenie zaangażowania i połączenie graczy z całego świata. Dzięki tej funkcji mogą odtwarzać swoje największe wygrane i udostępniać je społeczności graczy na dowolnej preferowanej platformie mediów społecznościowych.