Relax dodaje sieć 1X2, Iron Dog Studio do Powered By programu

Relax dodaje sieć 1X2, Iron Dog Studio do Powered By programu

Firma Relax Gaming, dostawca i agregator treści związanych z grami online, dodała nowego partnera do swojego programu Powered By Relax, przeznaczonego dla niezależnych producentów gier kasynowych, co jest kolejnym krokiem milowym w dalszym rozwoju firmy.

Relax połączył siły z 1X2 Network w ramach umowy, która zapewni stale rozwijającej się sieci dystrybucyjnej tego pierwszego dostępu do portfolio gier tego ostatniego.

Umowa obejmuje również dostęp do treści od nowego dewelopera iGaming 1X2 Network, Iron Dog Studio . Niedawno utworzone, ale już bardzo popularne studio stoi za kreatywnymi, innowacyjnymi i najlepiej działającymi automatami online, takimi jak Rainbow Wilds i 1 Million Megaways BC .

W ramach partnerstwa Relax i 1X2 Network, klienci Relax będą mogli zaoferować swoim graczom własną wersję Branded Megaways , która niedawno zdobyła tytuł Gry Roku podczas rozdania nagród EGR Operator Awards.

Utworzona w 2002 roku, 1X2 Network tworzy treści związane z grami w HTML5 i oferuje je za pośrednictwem swoich marek 1X2 Gaming i Iron Dog Studio. Firma agreguje również treści od wybranych dostawców zewnętrznych za pośrednictwem swojego interfejsu strony trzeciej, 3PI.

Jej produkty są dostępne na licencji organów regulujących hazard w Wielkiej Brytanii, Malcie, Gibraltarze, Wyspie Man i we Włoszech.

Nowa umowa wśród ciągłego wzrostu

Partnerstwo Relax z 1X2 Network to okres ciągłego rozwoju dostawcy. Firma, która obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia, powiedziała, że z powodzeniem zrealizowała ambitny plan ekspansji w ciągu ostatnich dwóch lat i w ramach tego planu nawiązała współpracę z największymi operatorami kasyn online w branży iGaming Vulkan Vegas.

Komentując połączenie z 1X2 Network, Relax CPO Simon Hammon powiedział, że ich nowy partner i jego marka Iron Dog Studio „mogą pochwalić się kolekcją gier, które wywarły realny wpływ na rynek ” i będą stanowić mocny dodatek do oferty już dostępne na ich platformie.

Pan Hammon dodał, że Relax szczyci się dostarczaniem „technicznej doskonałości z innowacyjnym podejściem” oraz że bezproblemowe zakończenie integracji z siecią 1X2 Network „w rekordowym czasie” jest wskaźnikiem, że partnerstwo między obiema firmami ma ogromny potencjał.

CCO sieci 1X2, Kevin Reid, powiedział, że skala tej integracji normalnie oznaczałaby złożony proces, ale Relax zakończył go szybko i bezbłędnie . Pan Reid kontynuował, że ich umowa z Relax podnosi profil jego firmy „wśród czołowych operatorów” i rozszerza zasięg geograficzny na nowe rynki, co oznacza, że ma wielką wartość strategiczną dla sieci 1X2.

Jako partner Powered By platforma-platforma, 1X2 Network otrzyma dostęp do szerokiej sieci partnerów Relax. Twórca treści odniesie również korzyści z całkowitej niezależności handlowej i szybkiego dostępu do dowolnego dostępnego rynku.