Relax Gaming ogłasza umowę na dostawę treści do kasyna z Greentube

Relax Gaming ogłasza umowę na dostawę treści do kasyna z Greentube

Dostawca i agregator treści dla branży iGaming Relax Gaming zamierza dalej poszerzać swój zasięg dzięki umowie na dostawę treści z Greentube, interaktywnym działem gier dużej grupy hazardowej Novomatic.

W ramach sojuszu z Greentube, Relax Gaming zapewni nowemu partnerowi dostęp do całego zestawu gier kasynowych online. Greentube będzie dystrybuować tytuły na wielu rynkach europejskich.

Niedawno podpisana umowa po raz pierwszy ukazała wybór zastrzeżonych treści Relax Gaming, a także gry zewnętrznych dostawców, które zostały wprowadzone na żywo z estońską marką gier i zakładów online Fenixbet. Operacja iGaming została uruchomiona dopiero niedawno i jest własnością znanego estońskiego operatora hazardu naziemnego Novolotto.

Internetowy biznes Fenixbet jest obsługiwany przez Greentube. Spółka zależna Novomatic dostarcza technologię dla platformy RMG operacji iGaming. Dzięki niedawnej współpracy z Greentube, Relax Gaming był w stanie wprowadzić wiele swoich produktów pod nową, ale szybko rozwijającą się marką.

Gracze Fenixbet w Estonii mogą teraz grać w przebojowe tytuły Relax Gaming Snake Arena i Temple Tumble, a także w niedawno pobity rekord Money Train 2.

Relax Gaming ma również zintegrowane treści z zewnętrznych studiów iGaming, które są częścią programu Silver Bullet. Gracze Fenixbet mają zatem dostęp do popularnych tytułów, takich jak między innymi Kalamba Games, Fantasma Games i 4ThePlayer.

Niemiecka premiera

Relax Gaming powiedział, że spodziewa się znacznego rozszerzenia partnerstwa z Greentube w nadchodzących miesiącach i uruchomienia swoich treści ze swoim partnerem na kilku dodatkowych rynkach w ramach tego partnerstwa Vulkan Vegas.

Relax Gaming zauważył ponadto, że jednym z tych rynków byłyby Niemcy. Kraj ma się zreorganizować i otworzyć swoją przestrzeń gier online w lipcu 2021 roku, a przygotowania do tego już trwają .

Komentując swój najnowszy ważny sojusz branżowy, dyrektor ds. Obsługi klienta Relax Gaming, Daniel Eskola, powiedział, że możliwość współpracy z szanowaną marką w branży gier, taką jak Greentube, to „jak piórko w naszej czapce” i że to partnerstwo jest „tym, które będzie zwiększyć nasz zasięg na głównych rynkach europejskich”.

O swoich planach ekspansji w Niemczech Eskola powiedział, że kraj ten jest częścią ich strategii ekspansji i że wieloletnie połączenie Greentube z tym rynkiem „będzie stanowić główną zaletę naszych planów rozwoju, gdy regulowany sektor internetowy zostanie otwarty w przyszłym roku”.

Marcantonio Bottaro, dyrektor ds. Operacji marek RMG w Greentube, powiedział, że to partnerstwo pomoże zarówno jego firmie, jak i Relax Gaming rozszerzyć zasięg na kilku regulowanych rynkach i spełnić ich misję, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia. Chwalił również ich nowego partnera za „różnorodność i jakość” treści, które udostępnia za pośrednictwem swojej platformy agregującej oraz za to, że te gry znacznie wzbogacą istniejącą ofertę Fenixbet.