Salsa Technology przedstawia partnerstwo Belatra Games

Salsa Technology przedstawia partnerstwo Belatra Games

Salsa Technology nawiązała współpracę z Belatra Games, aby usprawnić swoją platformę agregacji gier (GAP).

Niedawna umowa umożliwi Belatra Games ekspansję na rynku Ameryki Łacińskiej. Każda gra stworzona przez Belatra Games będzie dostępna tylko po jednej integracji.

Ta białoruska firma rozpoczęła swoją światową ekspansję w 2017 roku. Niedawne pojawienie się w Ameryce Łacińskiej zapewni klientom jedne z najlepszych tytułów należących do firmy.

Tytuły objęte umową

Niektóre z tytułów obejmują popularną europejską i amerykańską ruletkę, a także Lucky Roulette. Częścią oferty jest bingo, a także kilka tytułów na automatach, takich jak Bank Robbers, Lavish Joker, 7 Fruits i Monkey Jackpot.

Dyrektor generalny Salsa Technology, Peter Nolte, wyraził swoje podekscytowanie z powodu możliwości powitania wspaniałych tytułów kasynowych należących do Belatra Games w ich GAP.

Dodał: „Nasza dominująca pozycja w Ameryce Łacińskiej oznacza, że te tytuły zyskają taką ekspozycję, na jaką zasługują, i jestem pewien, że przyniesie to bardzo produktywną współpracę”.

W międzyczasie Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu Belatra Games Siergiej Czernyawski stwierdził, że jego firma jest zadowolona z niedawnego partnerstwa i wieloletniej współpracy z firmą szanowaną w branży iGaming.

Czerniawski wyraził przekonanie, że partnerstwo pozwoli Belatra Games „osiągnąć znaczący rozwój biznesu i umożliwi szerszej publiczności zapoznanie się z naszymi grami online” Vulkan Vegas.

Salsa Technology narodziła się dzięki rebrandingowi Patagonian Entertainment w styczniu ubiegłego roku. Patagonian Entertainment Rozpoczął jako projekt rozwoju gier wideo-bingo w 2014 roku.

Po rebrandingu Salsa Technology zaczęła zyskiwać sławę jako omnikanałowa platforma iGaming obsługująca wszelkiego rodzaju operatorów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Znana jest również jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku.

Firma jest już dostępna na rynku Ameryki Łacińskiej i zwiększa swoją obecność na innych rynkach regulowanych na całym świecie.

Niedługo po rebrandingu w zeszłym roku Salsa Tech podpisała umowę partnerską z dostawcą treści online Wazdan. Integracja zapewniła klientom z Ameryki Łacińskiej i Azji dostęp do automatów Wazdan.

Belatra Games to firma zajmująca się produkcją sprzętu elektronicznego, systemów operacyjnych oraz środków zwiększających rentowność kasyn i salonów gier.

Firma zajmuje się wszystkim związanym z grami i robi to już od 20 lat.

Belatra Games znane jest z nadążania za zmianami czasu, podążania za najnowszymi trendami i korzystania z najbardziej postępowych technologii.

Najnowsza umowa z Salsa Technology przyniesie korzyści rozwojowi obu firm.