Szwedzkie ziemie gracza 1,7 mln SEK za najnowszy automat online AvatarUX

Szwedzkie ziemie gracza 1,7 mln SEK za najnowszy automat online AvatarUX

Szwedzki poszukiwacz skarbów i wrażeń wygrał ogromną wypłatę w wysokości 1,7 miliona SEK (około 202 000 $) na automacie BountyPop firmy AvatarUX zaledwie cztery dni po premierze gry, ujawniło studio iGaming pod koniec zeszłego tygodnia.

To największa nagroda, jaką kiedykolwiek zdobyliśmy na automacie AvatarUX od czasu założenia twórcy gry w 2018 roku.

BountyPop to automat ze statkiem pirackim z pięcioma bębnami, trzema rzędami i mnóstwem specjalnych funkcji. Gra została wydana 30 listopada jako czwarty tytuł z serii automatów PopWins firmy AvatarUX .

Slot jest pełen akcji, gdy symbole pojawiają się na ekranie, a każdy z nich wyzwala unikalne dźwięki i animacje oraz potencjalnie uruchamia funkcje gry. Jak wspomniano powyżej, gra jest wyposażona w funkcję PopWins AvatarUX, która jest aktywowana przy każdym trafieniu. Usuwa zwycięskie symbole i zastępuje je dwoma nowymi ikonami, dzięki czemu bębny rozszerzają się do sześciu rzędów w grze podstawowej i do dziewięciu w darmowych spinach.

Z maksymalnie dziewięcioma rzędami, Free Spins oferuje 59 049 winways. Kiedy siatka rozszerzy się do sześciu rzędów podczas gry podstawowej, aktywowane jest Koło Tajemnic Podstawy. Kiedy Free Spins zakończy się we wszystkich dziewięciu rzędach, Tajemnicze Koło zostanie odblokowane. Gracze mogą przechodzić przez koła podstawowe, brązowe, srebrne i złote z dużym potencjałem na duże nagrody na kołach wewnętrznych i zewnętrznych. Złote koło oferuje dziewięć symboli i mnożników z nagrodami od x3 do x100 Vulkan Vegas.

Jak się stało zwycięstwo?

AvatarUX podał również szczegóły dotyczące zwycięstwa szwedzkiego gracza. Bezimienny gracz postawił 200 SEK i wcisnął przycisk obrotu. Wylądowali na trzech punktach scatter i zagrali swoje darmowe spiny, korzystając ze specjalnej funkcji, aby awansować z sześciu do dziewięciu.

Podczas czwartego darmowego obrotu gracz odblokował brązowe koło w grze. W piątym darmowym obrocie srebrne koło zostało odblokowane. Gracz odblokował Złote Koło w siódmym zakręcie i zgarnął 17 740 SEK.

Ale to nie było wszystko. Bonusowe Złote Koło wylądowało strzałą w wewnętrzny pierścień już po pierwszym obrocie, aby zatrzymać się na x100 i wygrać potężną wygraną 1748 000 SEK.

Komentując największą wygraną, jaką kiedykolwiek wypłacił AvatarUX, dyrektor zarządzający studia, Marcus Honney, powiedział, że fakt, że wypłata została wylądowana na ich najnowszym automacie, czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Dodał, że ich szwedzki zwycięzca doświadczył wszystkiego, co mechanika PopWin może zaoferować, od opcji darmowych spinów Popwins i Gamble po tajemnicze koło bonusowe.

AvatarUX jest partnerem Yggdrasil Masters, a jego gry, w tym BountyPop , są dystrybuowane wyłącznie przez Yggdrasil.