Wiadomości z kasyna Daily

Wiadomości z kasyna Daily

Dostawca treści do kasyn online, Pragmatic Play, ogłosił w tym tygodniu zawarcie umowy z Kindred, dzięki której stworzy dedykowane środowisko kasyna na żywo dla flagowej marki operatora gier hazardowych online - Unibet.

Studio będzie wyposażone w wiele stołów z krupierem na żywo, takich jak ruletka i blackjack, a także dostosowane do potrzeb marki i projektu Unibet.

Będzie zawierać najwyższej klasy technologię wideo 4K i równie zaawansowany, wciągający system dźwiękowy. Zawartość kasyna na żywo będzie transmitowana z obiektu Pragmatic Play w Bukareszcie .

Producent i dostawca oprogramowania iGaming po raz pierwszy odważył się wkroczyć w branżę kasyn na żywo na początku 2019 roku w ramach swoich starań, aby stać się firmą oferującą wiele produktów . W ramach tej samej strategii w tym samym roku wprowadziła na rynek swoje pierwsze produkty bingo. Od tego czasu tytuły firmy w kasynie na żywo i bingo uzupełniają jej dział automatów do gry, który co miesiąc wprowadza do pięciu nowych produktów.

Niedawna umowa z Kindred, jednym z głównych graczy w cyfrowej przestrzeni hazardowej, jeszcze bardziej wzmocni cel dostawcy, jakim jest umocnienie się jako „czołowy dostawca wielu produktów” na rynku iGaming.

Naprawdę znacząca umowa

Komentując współpracę z Kindred w Kasynie na żywo, Yossi Barzely, dyrektor ds. Rozwoju biznesu Pragmatic Play, powiedział, że jest to naprawdę znaczące i że wpływ „posiadania jednego z naszych w pełni dostosowanych środowisk Kasyna na żywo transmitowanego na cały świat za pośrednictwem operatora takiego jak Unibet nie może być zaniżone ” Vulkan Vegas.

Kindred Head of Casino David Robertson dodał, że ich celem jest dostarczanie rozrywki, która jest „dostrojona do niezapomnianych wrażeń” oraz że połączenie Pragmatic Play znacznie ułatwi osiągnięcie tego celu.

Pan Robertson zwrócił również uwagę, że specjalny produkt z krupierem na żywo, który będą mogli transmitować, umożliwi im kontakt z graczami w kasynie „dokładnie tak, jak wymaga tego rynek”.

Nowy produkt kasyna na żywo

W tym tygodniu po raz kolejny dostawca zaprezentował najnowszy dodatek do swojego portfolio Kasyna na Żywo, ONE Blackjack . Ta gra również jest transmitowana ze studia w Bukareszcie. Pozwala nieograniczonej liczbie graczy wskoczyć do akcji w dowolnym momencie.

Jest pełen funkcji i zakładów pobocznych, które są unikalne dla tego produktu, w tym Crazy 7, w którym gracze obstawiają możliwość, że ich pierwsze trzy karty to 7s, Bonus Bust, w którym gracze mogą obstawiać, czy ręka krupiera zakończy się niepowodzeniem, i Six Card Charlie, gdzie gracz jest automatycznie uznawany za zwycięzcę, jeśli wylosuje sześć kart bez przegranej.

Na temat tego nowego produktu pan Barzely powiedział, że wyróżnia się on charakterystycznymi cechami gry i zaspokaja wszystkie potrzeby w blackjacku oraz graczy na wszystkich poziomach umiejętności.