Wideo sloty wzbogacające lobby o automaty z Arcadem

Wideo sloty wzbogacające lobby o automaty z Arcadem

Operator kasyn online, Videoslots, wkrótce rozszerzy swoją ofertę automatów o treści z niedawno uruchomionego studia gier Arcadem. Wiadomości pojawiły się w piątek.

Na mocy umowy między operatorem a producentem automatów, Videoslots najpierw doda tytuł Arcadem's Evil Elf: The Night Before Christmas do swojej istniejącej oferty gier. Operacja iGaming ma wypuścić więcej treści z Arcadem na początku przyszłego roku.

Firma Arcadem została założona na początku tego roku przez duet doświadczonych specjalistów od gier online. Studio ma siedzibę na Malcie i opracowuje innowacyjne treści iGaming, które oferują futurystyczne funkcje, wysokiej jakości projekt oraz grafikę i dźwięki, które z łatwością wyróżniają się na rynku kasyn online.

Firma Arcadem niedawno nawiązała współpracę z dostawcą oprogramowania hazardowego ORYX Gaming w ramach umowy, która umożliwiła temu pierwszemu zintegrowanie treści z platformą ORYX RGS partnera. Dzięki temu niedawnemu połączeniu Arcadem stał się najnowszym dodatkiem do ekskluzywnych partnerów platformowych ORYX RGS , do których należą także wieloletnie studia Kalamba Games, Golden Hero i GAMOMAT, a także nowo dodani twórcy gier Peter & Sons i CandleBets.

Treści Arcadem są dystrybuowane za pośrednictwem platformy agregacyjnej ORYX Hub firmy ORYX, na której znajduje się biblioteka ponad 10 000 gier kasynowych od ponad 100 dostawców treści.

Pierwszy przystanek dla graczy

Komentując dodanie zawartości Arcadem do swojej oferty automatów, szef działu handlowego Videoslots William Ahlberg powiedział, że nowo utworzone studio oferuje „kilka naprawdę oryginalnych i kreatywnych gier z mocną matematyką oraz fantastycznymi motywami i grafiką” Vulkan Vegas.

Następnie powiedział, że są dumni z tego, że są pierwszym przystankiem dla graczy na automatach online i są zdeterminowani, aby „nadal dostarczać najbardziej ekscytujące i najnowocześniejsze gry”.

Christian Hellman, dyrektor Arcadem, powiedział, że są zachwyceni współpracą z Videoslots, ponieważ operator dzieli się ich wizją innowacyjności i oryginalności. Dodał, że praca z „ogromną marką” w europejskiej przestrzeni iGaming jest naprawdę ekscytująca.

Pan Hellman zwrócił również uwagę, że studio nie istnieje od dawna, a ich perspektywy zdecydowanie różnią się od wielu innych dostawców automatów do gry i że wspaniale, że dzięki partnerstwu z Videoslots ich zawartość rozszerzy się na szerszą publiczność.

W portfolio Arcadem znajdują się obecnie dwa automaty - debiutancka gra The Neon Samurai: Kawa oraz Christmas Evil Elf: The Night Before Christmas. Studio planuje wydanie dwóch kolejnych tytułów w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Wydanie gry Taphouse jest zaplanowane na 14 stycznia 2021 r. A kolejna, zatytułowana Starfang, ma zostać wydana 23 marca 2021 r.