WynnBET uzyskuje akceptację warunkowych zakładów online w stanie Tennessee

WynnBET uzyskuje akceptację warunkowych zakładów online w stanie Tennessee

WynnBET, aplikacja kasyna i zakładów sportowych Wynn Resorts, ogłosiła, że Komisja Zakładów Sportowych Rady Dyrektorów Tennessee Education Lottery Corporation zatwierdziła ją do działania w całym stanie do czasu spełnienia wymogów ustawowych i regulacyjnych.

Oznacza to, że w tej chwili zatwierdzenie jest tylko warunkowe. Kiedy WynnBET uzyska pełną licencję, Tennessee oznaczy dziewiąty stan, w którym aplikacja do zakładów sportowych została zatwierdzona do działania.

Ekspansja w Tennessee jest kolejnym krokiem w planie szybkiego rozwoju firmy, mającym na celu sprostanie wymaganiom szybko rozwijającej się branży zakładów sportowych online i mobilnych.

Tennessee znajduje się na radarze Wynn już od jakiegoś czasu, ponieważ jest to jeden ze stanów USA, który obecnie oferuje legalne opcje zakładów sportowych online .

Ustawodawcy z Tennessee po raz pierwszy wprowadzili możliwość legalizacji zakładów sportowych w 2018 roku. Celem było wykorzystanie dodatkowych przychodów, które mogłaby wygenerować praktyka.

WynnBET jest własnością i działa jako część Wynn Resort, który od dawna jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie luksusowej gościnności i hazardu w kasynach . Zainspirowana tym aplikacja mobilna oferuje wysoce responsywny interfejs, który zapewnia setki opcji zakładów sportowych zarówno dla doświadczonych graczy, jak i początkujących.

Dalsza rozbudowa

W 2020 roku WynnBET przejął BetBull , co zapewniło rozszerzenie aplikacji o wysoce społecznościową technologię zakładów sportowych. Spółka joint venture zapewniła klientom w różnych stanach jedno z najlepszych doświadczeń związanych z zakładami Vulkan Vegas.

W celu wejścia na szybko rozwijający się rynek zakładów sportowych w USA, Wynn Resorts zainwestował 80 milionów dolarów w przejęcie BetBull.

Spółka joint venture została zainicjowana w 2018 roku, aby Wynn mógł wykorzystać możliwości zakładów sportowych w USA. Wtedy operator kasyna posiadał tylko 22,5% BetBull. Po sfinalizowaniu akwizycji operator posiada 71% udziałów .

Spółka joint venture łączy amerykańskie zakłady bukmacherskie BetBull z zakładami Wynn i działalnością w zakresie gier społecznościowych. Zreorganizowany biznes działa teraz pod nazwą Wynn Interactive .

Aplikacja mobilna została uruchomiona w 2020 roku, więc dotrzymała obietnicy marki dotyczącej szybkiego rozwoju . Aplikacja WynnBET jest obecnie dostępna dla graczy w New Jersey , Kolorado i Michigan . W międzyczasie ma możliwości dostępu do rynku nie tylko w Tennessee, ale także w Indianie, Iowa, Massachusetts, Nevadzie i Ohio. Złożyła również wniosek o wydanie licencji w Wirginii.

WynnBET to wynalazek Wynn Resorts, mający na celu zaznaczenie miejsca marki na rynku gier online. Aplikacja oferuje szeroką gamę kasyn i zakładów sportowych, dzięki którym hazard staje się naprawdę zabawnym doświadczeniem.