Yggdrasil zapewnia partnerom YG Masters dostęp do zastrzeżonej mechaniki automatów

Yggdrasil zapewnia partnerom YG Masters dostęp do zastrzeżonej mechaniki automatów

Wydawca treści hazardowych online, Yggdrasil, zapewni wszystkim członkom programu YG Masters dostęp do swojej bardzo popularnej, zastrzeżonej mechaniki gier, aby wykorzystać ją jako platformę startową, która podniesie zaangażowanie i utrzymanie graczy na nowy poziom.

Program Yggdrasil YG Masters jest częścią działu wydawniczego firmy, który został uruchomiony na początku tego roku. Program został zaprojektowany, aby pomóc uznanym twórcom gier, a także utalentowanym zespołom zajmującym się grami, które szukają sposobu na przebicie się w branży gier online, wyposażając ich w własne narzędzia i rozwiązania, dzięki którym mogą uatrakcyjnić swoje treści.

Yggdrasil rozszerzy teraz swój program YG Masters, oferując swoim członkom dostęp do własnej mechaniki, w tym Splitz, Gigablox i MultiMAX. Studia YG Masters będą mogły włączyć je do swoich gier kasynowych online.

Wszystkie powyższe trzy zostały wprowadzone w tym roku i do tej pory okazały się niezwykle popularne i skuteczne w kilku nowo wydanych automatach online Yggdrasil.

Gigablox pojawia się w Lucky Neko i Hades i oferuje gigantyczne symbole, które mogą pojawiać się na bębnach i prowadzić do dużych wygranych, gdy są ułożone w stosy. Splitz została włączona do Yggdrasil w Temple Stosy, neon Rush, a Syncronite. Rozdziela tajemnicze symbole na rolkach, aby uzyskać więcej sposobów wygrywania, dodatkowe symbole rozproszone, dłuższe linie lub większe klastry.

Jeśli chodzi o MultiMAX, można go wypróbować z Multifly Yggdrasil ! otwór. Widzi mnożniki gromadzące się na bębnach, aby kaskadowo wygrywać.

Cieszę się, że mogę udostępnić mechanikę

Dwóch istniejących partnerów YG Masters - DreamTech Gaming i Bang Bang Games - już zapisało się do mechaniki Yggrasil i opracuje nowe gry z nimi w przyszłym roku.

Mechanika rozszerzy YG Masters, która obecnie umożliwia swoim partnerom tworzenie i dostarczanie treści do gier przy użyciu technologii GATI firmy Yggdrasil, wstępnie skonfigurowanego, gotowego do regulacji zestawu narzędzi programistycznych. Technologia ta pomaga studiom i zespołom tworzącym gry stosować znormalizowaną technologię do opracowywania i dystrybucji ich gier do partnerów na całym świecie.

Komentując to ostatnie posunięcie, Stuart McCarthy, szef programów partnerskich w Yggdrasil, powiedział, że konkurencja na rynku automatów online jest ogromna, a stosowanie „uznanej i odnoszącej sukcesy” mechaniki jest kluczem do napędzania graczy i zwiększania wydajności gry.

Pan McCarthy powiedział dalej, że ich mechanika wewnętrzna okazała się rewelacją do tego stopnia, że musieli „ponownie skalibrować wygląd udanych wydań”.

Pierwsze wydania zawierające nową mechanikę mają zostać ujawnione w 2021 roku, a pan McCarthy powiedział, że są podekscytowani możliwością pomocy swoim partnerom ze studia w rozwoju i poszerzaniu ich oferty, jednocześnie „realizując naszą wspólną wizję”.