Zakłady sportowe na żywo w Wirginii

Zakłady sportowe na żywo w Wirginii

Wirginia znana jest jako stan, w którym debaty na temat legalizacji różnych form hazardu trwają dziesiątki lat. Obecnie w stanie oficjalnie wprowadzono zakłady sportowe.

FanDuel pojawił się na żywo w Wirginii w zeszłym tygodniu, podążając za prowadzeniem BetMGM, DraftKings, Caesars i Rivers Casino Portsmouth.

Proces legalizacji zakładów sportowych w państwie trwał prawie rok, ponieważ Zgromadzenie Ogólne zdecydowało o tym na sesji 2020.

To ostatnie zielone światło dla hazardu we Wspólnocie w ciągu ostatnich trzech dekad.

Pod koniec 2020 roku, po sesji Walnego Zgromadzenia, stało się jasne, że oficjalne otwarcie zakładów sportowych nastąpi w sam raz na Super Bowl.

W międzyczasie Lottery Board ogłosiło otrzymanie 25 wniosków o zatwierdzenie licencji na zakłady w dniach 15-31 października. Wtedy nie był w stanie ogłosić żadnej z wygrywających ofert . Jednak zgodnie z obietnicą, zarząd ogłosił pierwsze licencje na początku 2021 roku.

W zeszłym tygodniu prawodawcy z Wirginii ogłosili, że DraftKings jest drugim operatorem po tym, jak BetMGM zezwolił na rozpoczęcie działalności w tym stanie. DraftKings otrzymał tylko tymczasowe zezwolenie na zakłady sportowe .

Virginia Lottery pojawiła się po raz pierwszy w latach 80-tych, a pod koniec lat 90-tych pojawiły się zakłady poza torem w Colonial Downs. Biorąc to pod uwagę, legalizacja zakładów sportowych jest ogromnym posunięciem na korzyść wszystkich fanatyków sportu.

Wytyczne dotyczące zakładów sportowych

Mike Raffensburger z FanDuel wyjaśnił, że zakłady sportowe, podobnie jak każdy inny sposób prowadzenia hazardu , mają wytyczne, których należy przestrzegać Vulkan Vegas.

Powiedział, że jego firma musi poznać swoich klientów. Działają prawie tak, jak robi to bank, prosząc swoich klientów o podanie informacji o sobie , takich jak adres i ostatnie cztery cyfry numeru Social Security, w celu korzystania z FanDuel.

Dodał: „… używamy innych baz danych, aby w pewnym sensie potwierdzić Twoją tożsamość oraz czy jesteś pełnoletni i możesz zgodnie z prawem obstawiać zakłady hazardowe w stanie Wirginia”,

W Wirginii, podobnie jak w wielu innych stanach, w których zakłady sportowe są zalegalizowane, nie można stawiać zakładów na drużyny w stanie .

Wiele osób może chcieć obstawiać zakłady, podczas gdy inni nie są tym zainteresowani. Właśnie to planuje Brenda Hurt w Richmond - trzymać swoje pieniądze blisko siebie.

Powiedziała: „Potrzebuję moich pieniędzy. Muszę płacić rachunki, nie mogę nic zrobić z hazardem i rozdawaniem pieniędzy za darmo ” - powiedziała.

Virginia spodziewa się obecnie kilku innych ekscytujących wydarzeń, takich jak projekt kasyna w Richmond. Stolica ogłosiła w zeszłym tygodniu, że zatrudni agencję konsultingową do pomocy przy sortowaniu zgłoszeń i wyborze odpowiedniego partnera do projektu. Zainteresowane strony obejmują The Native American Tribe, the Pamunkey Indian Tribe, Cordish Group Inc. i Colonial Downs Group.