Gry

Cygnus

ProducentELK Studios
Linie wypłaty4096
Liczba bębnów6
Zakład min0.20
Zakład max100
Runda bonusowa23
RTP96.10%

Symbole

Symbole są w okrągłym formacie marmuru i obejmują 3 kamienie szlachetne, zielonego pelikana, niebieskiego wielbłąda, czerwonego kota i szczęśliwą 7 żetonów pokerowych. Ten ostatni jest zdecydowanie najlepiej płacącym symbolem, a 3, 4, 5 lub 6 w kombinacji dają odpowiednio 5, 10, 15 lub 30 razy stawkę.

Jest tu również symbol wild, który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu bonusu i symbolu scatter mnożnika. Jako, że jest to gra slotowa z 4,096 sposobami na wygraną, potrzebujesz 3 lub więcej takich samych symboli na kolejnych bębnach — zaczynając oczywiście od pierwszego bębna. Kiedy zdobędziesz wygraną, wykorzystywana jest zupełnie nowa mechanika gry, w której symbole wykorzystują grawitację i przesuwają się w lewo i w prawo, aby wprowadzić wszystkie symbole do gry. 

Funkcja Avalanche

Maszyna hazardowa korzysta z funkcji Avalanche. Kiedy uzyskasz wygrywającą kombinację, symbole odpowiedzialne za wygraną eksplodują i znikną — nowe symbole wypełnią puste miejsca, co da ci kolejną szansę na wygraną.

Cykl Avalanche trwa tak długo, jak długo pojawia się nowa zwycięska kombinacja. Z każdą lawiną pojawia się więcej rzędów symboli — z maksymalną liczbą 8 rzędów, możesz grać nawet z 262 144 sposobami na wygraną. Oto, ile dróg do wygranej możesz uzyskać dzięki liczbie rzędów:

  • 4 rzędy = 4,096 sposobów na wygraną;
  • 5 rzędów = 15,625 sposobów na wygraną;
  • 6 rzędów = 46 656 sposobów na wygraną;
  • 7 rzędów = 117 649 sposobów na wygraną;
  • 8 rzędów = 262 144 sposoby na wygraną.

Bonusowa funkcja Free Drops

Cygnus slot jest również wyposażony w funkcję Free Drops Bonus. Wypatruj symbolu bonusu, który może dotrzeć do lewego filaru, aby uruchomić funkcję z 7 darmowymi obrotami. Tutaj grasz z 8 rzędami i maksymalną liczbą 262 144 sposobów na wygraną. Dobra wiadomość jest taka, że symbole scatter z mnożnikiem są lepkie, co oznacza, że mnożniki do 64x są łatwiejsze do zdobycia. Możesz również ponownie uruchomić tę funkcję, aby otrzymać w sumie 14 darmowych obrotów/dropów.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button