Gry

Dreamzone

ProducentELK Studios
Linie wypłatyCluster
Liczba bębnów5
Zakład min0.20
Zakład max100
Runda bonusowa6
RTP96%

Bonusowe funkcje

Slot Dreamzone wykorzystuje funkcję Avalanche, którą można znaleźć w innych grach ELK. Kiedy wygrywasz, funkcje Dream są zbierane do wykorzystania na nie wygrywających obrotach. Obejmują one dodane jokery, usunięcie symboli, ulepszenia symboli i płatności scatter. Wszystkie one mają zastosowanie w funkcji Bonus Drops, w której przechodzisz przez kolejne poziomy, aby uzyskać mnożniki aż do 512x.

Gdy trafisz wygrywający klaster 3 lub więcej pasujących symboli, uruchomiona zostanie funkcja Avalanche. Zwycięskie symbole eksplodują, a nowe symbole spadną na zwolnione miejsca. To pozwala na nowe szanse na wygraną. Lawiny trwają do momentu, aż nie powstaną nowe wygrane.

  • Funkcja Symbol Explode: do 4 pojedynczych symboli zostaje usuniętych z siatki.
  • Funkcja Wilds: do 5 symboli wild zostaje dodanych do siatki.
  • Funkcja Upgrade symbolu: symbol o niskiej wartości zostaje ulepszony do odpowiadającego mu symbolu o wysokiej wartości.
  • Funkcja rozproszenia symboli: symbole płacą w stylu rozproszenia, więc nie muszą znajdować się w klastrach.

Funkcja Bonus Drops

Jeśli uda ci się usunąć wszystkie symbole z siatki, uruchomisz funkcję Bonus Drops. Z 3 darmowymi obrotami/dropami i 2x mnożnikiem wygranej na początek, celem jest oczyszczenie siatki, aby przejść do następnego poziomu.

PoziomMnożnik wygranychFree Spins/Drops
12x3
24x+3 (6 w sumie)
38x+3 (9 w sumie)
416x+3 (12 w sumie)
532x+3 (15 w sumie)
664x+3 (18 w sumie)
7128x+3 (21 w sumie)
8256x+3 (24 w sumie)
9512x+3 (27 w sumie)

Każdy poziom ostatecznie podwoi mnożnik wygranej aż do 512x. Z każdym poziomem dającym 3 dodatkowe darmowe zrzuty, całkowita liczba darmowych obrotów/zrzutów może osiągnąć 27.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button