Gry

Fibonacci

ProducentBF Games
Linie wypłaty1
Liczba bębnów3
Zakład min0.001
Zakład max10
Runda bonusowa
RTP96.75%

Tabela wygranych i symbole

W Fibonacci występują tylko 3 symbole. To, w połączeniu z 3 bębnami, sprawia, że wygrana w tej grze jest bardzo łatwa. Gra hazardowa jest prosta, a wygrywasz za każdym razem, gdy na linii wypłat pojawią się trzy symbole. Symbole tego slotu są w postaci trzech unikalnych kart, które pojawiają się na bębnach.

Każda z kart jest w innym kolorze i oferują one różne wygrane, gdy trafimy zwycięską kombinację. Pierwsza karta jest niebieska i wypłaca 25x zakład, jeśli pojawi się trzy razy na środkowej linii bębnów. Następna jest karta zielona, która daje 50x wygraną. Otrzymamy ją, gdy pojawi się 3 razy na pojedynczej linii slotu.

Ostatnim symbolem jest czerwona karta i to ona płaci najwięcej. Ta karta oferuje 100x zakład, jeśli pojawi się 3 razy na środkowej linii slotu. Wreszcie, nadal masz szansę na wygranie 5x zakład, jeśli wylądujesz 3 combosy kart na środku slotu. Slot ten nie posiada wild i scatterów, ale mimo to można w niego grać i cieszyć się nim. Tabela wypłat znajduje się po lewej stronie bębnów. Pozwala ona również natychmiast zobaczyć nagrody, które pojawiają się przy określonej kombinacji.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button