Gry

Fibonacci

ProducentBF Games
Linie wypłaty1
Liczba bębnów3
Zakład min0.001
Zakład max10
Runda bonusowa
RTP96.75%

Tabela wygranych i symbole

W Fibonacci występują tylko 3 symbole. To, w połączeniu z 3 bębnami, sprawia, że wygrana w tej grze jest bardzo łatwa. Gra hazardowa jest prosta, a wygrywasz za każdym razem, gdy na linii wypłat pojawią się trzy symbole. Symbole tego slotu są w postaci trzech unikalnych kart, które pojawiają się na bębnach.

Każda z kart jest w innym kolorze i oferują one różne wygrane, gdy trafimy zwycięską kombinację. Pierwsza karta jest niebieska i wypłaca 25x zakład, jeśli pojawi się trzy razy na środkowej linii bębnów. Następna jest karta zielona, która daje 50x wygraną. Otrzymamy ją, gdy pojawi się 3 razy na pojedynczej linii slotu.

Ostatnim symbolem jest czerwona karta i to ona płaci najwięcej. Ta karta oferuje 100x zakład, jeśli pojawi się 3 razy na środkowej linii slotu. Wreszcie, nadal masz szansę na wygranie 5x zakład, jeśli wylądujesz 3 combosy kart na środku slotu. Slot ten nie posiada wild i scatterów, ale mimo to można w niego grać i cieszyć się nim. Tabela wypłat znajduje się po lewej stronie bębnów. Pozwala ona również natychmiast zobaczyć nagrody, które pojawiają się przy określonej kombinacji.

Related Articles

Back to top button