Gry

Ice and Fire

ProducentYggdrasil Gaming
Linie wypłaty120
Liczba bębnów10
Zakład min0.12 
Zakład max30 
Runda bonusowa4
RTP96.64%

Slot Ice and Fire jest napędzany przez Yggdrasil Gaming (we współpracy z Dreamtech Gaming) i ma 10 bębnów ze 120 liniami wypłat — jest rozgrywany na dwóch 5-bębnowych, 60-liniowych zestawach bębnów. 

Maszyna do gry oparta jest na odwiecznej bitwie między armiami lodowych thundr i wulkanicznych pustkowi, a jej głównymi elementami są kaskadowe symbole, przenoszące się jokery, darmowe spiny z nawet 150 dodatkowymi jokerami oraz darmowe spiny z rosnącym i nieograniczonym mnożnikiem.

Symbole

Po stronie ognia, zobaczysz magiczne kule, konie, lisy, ogniste smoki i królową ognia. Każdy zestaw symboli pojawia się na odpowiednim zestawie bębnów. Na każdym zestawie bębnów znajdziesz również symbole o niskiej wartości A, K, Q, J i 10 królewskich. Najbardziej wartościowymi symbolami są królowe lodu i ognia, które wypłacają 53.33x stawka za 5 symboli w kombinacji.

Automat do gier wykorzystuje funkcję kaskadowych symboli – gdy uzyskasz wygrywającą kombinację, symbole, które ją tworzą są usuwane. Pozostałe symbole spadają na zwolnione miejsca, a nowe symbole wypełniają pozostałe puste miejsca. Pozwala to na wielokrotne wygrywanie z każdego obrotu.

Jeśli uda ci się uzyskać 4 lub więcej kaskad (kolejnych wygranych), uruchomisz funkcję Free Games. Możesz wybrać lodowego lub ognistego smoka — każdy z nich da ci 8, 10 lub 15 darmowych obrotów z 100 lub 150 dodatkowymi jokerami. Możesz ponownie uruchomić tę funkcję, co da ci w sumie do 30 darmowych obrotów.

Funkcja Multiplier

Slot Ice and Fire posiada funkcję Multiplier — jest ona uruchamiana przez zebranie 3 lub więcej scatterów w dowolnym miejscu na obu zestawach bębnów. Otrzymasz 10 darmowych obrotów, ale każdy dodatkowy scatter da Ci 5 dodatkowych darmowych obrotów, czyli jeśli wyzwolisz 5 scatterów, otrzymasz 20 darmowych obrotów. Najwięcej możesz zdobyć 25 (3 scattery na każdym zestawie bębnów).

Przy każdej kaskadowej/wygrywającej kombinacji, mnożnik wzrasta o 1 — dobra wiadomość jest taka, że nie ma limitu, jak wysoki może być mnożnik! Możesz również zobaczyć więcej scatterów, aby wygrać dodatkowe darmowe spiny.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button