The Hive

Oprogramowanie: Betsoft
84
Real play

Informacje o gnieździe

RTP
96.97%
Linie wypłaty
30
Liczba bębnów
5
Zakład min
0.10
Zakład max
80
Runda bonusowa
-

Funkcje bonusowe

Wszystkie funkcje bonusowe przewidziane w automacie do gry The Hive są aktywowane w wyniku pojawienia się pszczół, w sumie trzech gatunków.

Królowa Pszczół — ta pszczoła jest naturalnie najważniejsza, ale tak naprawdę nie ma przypisanych jej żadnych konkretnych obowiązków. Jedyną rzeczą, którą robi, jest wezwanie dużej liczby innych pszczół, aby pojawiły się na polu gry. Cechy te można jednak znaleźć w życiu prawdziwych pszczół.

Drone Bee — te pszczoły pojawiają się z dzbankiem miodu i pomagają zapełnić licznik miodu znajdujący się po lewej stronie ekranu gry. Kiedy ten licznik się zapełni, odblokowane zostaną darmowe spiny.

Pszczoły robotnice — te pszczoły pojawiają się z młotkami i mnożnikami, a każda pszczoła daje x1. Odpowiednio, im większy mnożnik, tym większa będzie twoja wygrana.

Funkcja darmowych obrotów — aktywuje się po zapełnieniu honeypota, w wyniku czego otrzymasz pięć darmowych obrotów, których liczbę można zwiększyć. Podczas rundy darmowych obrotów na polu gry pojawi się od jednego do trzech symboli wild. Te symbole wild będą się rozprzestrzeniać na sąsiednie pozycje po każdym obrocie w trakcie rundy.

Related Articles

98
RTP96.65%
Linie wypłaty16807
Liczba bębnów5
86
RTP96%
Linie wypłatyCluster
Liczba bębnów5
94
RTP96.50%
Linie wypłaty117649
Liczba bębnów6
92
RTP96.3%
Linie wypłaty25
Liczba bębnów5