Gry

The Hive

ProducentBetsoft
Linie wypłaty30
Liczba bębnów5
Zakład min0.10
Zakład max80
Runda bonusowa
RTP96.97%

Funkcje bonusowe 

Wszystkie funkcje bonusowe przewidziane w automacie do gry The Hive są aktywowane w wyniku pojawienia się pszczół, w sumie trzech gatunków.

Królowa Pszczół — ta pszczoła jest naturalnie najważniejsza, ale tak naprawdę nie ma przypisanych jej żadnych konkretnych obowiązków. Jedyną rzeczą, którą robi, jest wezwanie dużej liczby innych pszczół, aby pojawiły się na polu gry. Cechy te można jednak znaleźć w życiu prawdziwych pszczół.

Drone Bee — te pszczoły pojawiają się z dzbankiem miodu i pomagają zapełnić licznik miodu znajdujący się po lewej stronie ekranu gry. Kiedy ten licznik się zapełni, odblokowane zostaną darmowe spiny.

Pszczoły robotnice — te pszczoły pojawiają się z młotkami i mnożnikami, a każda pszczoła daje x1. Odpowiednio, im większy mnożnik, tym większa będzie twoja wygrana.

Funkcja darmowych obrotów — aktywuje się po zapełnieniu honeypota, w wyniku czego otrzymasz pięć darmowych obrotów, których liczbę można zwiększyć. Podczas rundy darmowych obrotów na polu gry pojawi się od jednego do trzech symboli wild. Te symbole wild będą się rozprzestrzeniać na sąsiednie pozycje po każdym obrocie w trakcie rundy.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button