ORYX zwiększa regulowaną obecność dzięki umowie dostawy treści kasyna Mozzart Bet

ORYX zwiększa regulowaną obecność dzięki umowie dostawy treści kasyna Mozzart Bet

Firma ORYX Gaming, zajmująca się oprogramowaniem kasyn online, ma zamiar znacznie rozszerzyć swoją międzynarodową obecność dzięki niedawnej umowie z południowo-wschodnim europejskim operatorem hazardowym Mozzart Bet.

Najnowszy z serii dużych partnerstw ORYX zapewni Mozzart Bet dostęp do szerokiej gamy treści kasyn online od partnerów RGS, w tym Kalamba Games, GAMOMAT, Givme Games, Golden Hero, a także niedawno dołączone studia Peter & Sons i Arcadem.

Oprócz tytułów kasyn od wyłącznych partnerów studyjnych ORYX, dostawca dostarczy również operatorowi treści od zewnętrznych producentów gier za pośrednictwem swojej platformy agregacyjnej ORYX Hub. Agregator treści ORYX iGaming oferuje imponującą gamę ponad 10 000 tytułów od ponad 100 głównych i szybko rozwijających się dostawców z branży.

W ramach partnerstwa z ORYX, Mozzart Bet otrzyma również dostęp do wielu narzędzi zapewniających zaangażowanie graczy, w tym bezpłatnych rund, turniejów i tabel wyników. Wszystkie zostały zbudowane w celu przyspieszenia czasu sesji, wielkości zakładów i ogólnej retencji i okazały się wyjątkowo dobrze służyć temu celowi.

ORYX, znana nazwa w przestrzeni iGaming, jest licencjonowana przez Malta Gaming Authority i Romanian National Gambling Office (ONJN), a jej gry są certyfikowane, zgodne, zatwierdzone i dostarczane w 18 innych głównych jurysdykcjach.

Pierwsze wdrożenie na trzech kontynentach

Nowy partner ORYX, Mozzart Bet, został założony w 2001 roku i stał się jednym z wiodących operatorów gier i zakładów sportowych w Europie Południowo-Wschodniej. Firma prowadzi ponad 1000 punktów bukmacherskich w całym regionie. Prowadzi również odnoszącą sukcesy markę gier hazardowych online Vulkan Vegas.

Jej działalność cyfrowa jest obecnie obecna na wielu innych rynkach w Serbii, Rumunii, Bośni, Macedonii Północnej, Chorwacji, Malcie, Kolumbii, Kenii i Nigerii.

W ramach partnerstwa z ORYX, Mozzart Bet w pierwszej kolejności wprowadzi treści od dostawcy i jego partnerów w Kolumbii. Po tym początkowym wdrożeniu nastąpi dodanie tytułów dostarczonych przez ORYX w Serbii, Chorwacji, Bośni, Rumunii, Macedonii Północnej, Malcie i Nigerii.

Miloš Ranđić, dyrektor ds. Portfela kasyn online w Mozzart Bet, o ich umowie na dostarczanie treści z ORYX, powiedział, że ich gracze zawsze szukają nowej zawartości, a dzięki tytułom ORYX będą mogli z łatwością zapewnić im mnóstwo nowych „premium i innowacyjne gry”.

Pan Ranđić powiedział dalej, że są pod szczególnym wrażeniem różnorodności portfolio ORYX, które zapewnia, że Mozzart Bet będzie w stanie zaoferować „fantastyczną rozrywkę wszystkim graczom”.

Mozzart Bet ma zintegrować gry firmy ORYX po podpisaniu podobnej umowy z Greentube, kolejnym głównym dostawcą treści dla branży iGaming.

Matevz Mazij, dyrektor zarządzający ORYX, powiedział, że ich umowa z Mozzart Bet kończy udany rok dla jego firmy i pomoże jej jeszcze bardziej rozszerzyć zasięg na wielu regulowanych rynkach.

ORYX ma jeszcze bardziej oblegany rok w 2021 r., Ponieważ kilka nowo regulowanych rynków ma zostać otwartych w przyszłym roku, a Niemcy i Holandia są jednymi z najważniejszych.

Na początku tego miesiąca dostawca ujawnił umowę na dostawę treści z niemieckim operatorem StarGames , która znacznie wzmocni obecność ORYX na tym rynku po zakończeniu reorganizacji w lipcu 2021 roku.